SDH Lomec
Znam SDH Lomec
Sbor dobrovolných hasičů
O nás Historie Události Galerie Sponzoři Kontakty

Memoriál Miloslava Vágnera 22. 6. 2024

Sobota 22.6.2024 patřila již tradiční soutěži věnované poctě bývalého člena naší organizace, Miloslava Vágnera. Přípravy na tento již 6. ročník začaly brzy ráno a nástup všech družstev, včetně dětských proběhl kolem 11. hodiny. S účastí 15 dětských družstev včetně přípravky z Paběnic, 6 družstev žen a 7 družstev mužů, se letošní ročník mohl pochlubit velkým zájmem účastníků.

O skvělou atmosféru se postarala hudba DJ Tomáše Vavřičky s komentátorkou Andreou. Velký ohlas, nejen u malých účastníků, sklidil doprovodný kvízový program pro děti, o který se postarala Nikol Vágnerová. Členové týmu SDH Lomec se celé akce účastnili hned v několika podobách. Jednak jako vítězný tým A, dále jako tým B a nutno zmínit tým logistický, který zásoboval účastníky občerstvením a potřebnými tekutinami. Na akci bylo možné podpořit chráněnou dílnu „Spirála Pomoci Plus“, a to zakoupením jejich vlastních výrobků.

Z dětských týmů se v popředí umístilo družstvo SDH Křesetice a SDH Potěhy, z dospělých pak za muže SDH Lomec A a za ženy Křesetice.

Ač by se vítězství našeho „A“ týmu mohlo zdát poněkud jako klišé na domácí půdě, věřte, že bylo plně zasloužené a věnované upřímné vzpomínce na Miloslava Vágnera.

Všem zúčastněným děkuji za skvělou atmosféru, týmovou práci při organizaci, děkuji také rozhodčím a všem, kteří pomohli celou akci zajistit, včetně skvělého občerstvení.

Za SDH Lomec, Petr Vágnerzpět do GALERIE
Obec Umonín
www.obecumonin.cz
požáry.cz
www.pozary.cz
OSH Kutná Hora
www.oshkh.cz
www.sdhlomec.cz Copyright © sdhlomec.cz