SDH Lomec
Znam SDH Lomec
Sbor dobrovolných hasičů
O nás Historie Události Galerie Sponzoři Kontakty

Cyklovýlet z Lomečka do Lomečka

21.5.2022 uspořádal SDH Lomec cyklovýlet z Lomečka do Lomečka.

Od ranních hodin jsme vyrazili na značení trasy, která vedla z Lomečka směrem do Kutné Hory a dále pak k Malešovu přes Sion ,Černiny a zpět do Lomečka.

Při značení trasy jsme museli pořezat pár stromů co Nám páteční bouřka nachystala. Po návratu zpět jsme se sešli v 9.30 hod na hřišti. Po pár informačních instrukcí jsme v 10 hod tedy vyrazili..

Jako první jelo doprovodné vozidlo, která Nám zajištovalo bezpečnou cestu. Při křížení silnice u Kutné Hory, nám zajistili bezpečný přejezd Policie ČR což bylo předem domluveno. Po projetí Královské stezky jsme vyrazili směrem k Malešovu, podle mlýnů. První zastávka byla v Malešovském pivovaru. Po krátké pauze jsme jeli dál směrem na Maxovnu, hrad Sion, Chlístovice a dále pak kolem rybníku Vidlák až do Černin, kde byla druhá a poslední zastávka..

Po rychlém občerstvení jsme pokračovali přes Opatovice, Korotice až do Lomečka, kde byl nachystán oběd pro všechny účastníky.

Trasa měřila 44 km a zúčastnilo se kolem 40 ti účastníků.

Všem musím poděkovat za ukázněnost na silnici, doprovodnému i sběrnému vozidlo. Nemohu opomenout PČR, která nám zajistila bezpečný přejezd frekventované křižovatky a dále pak poděkování patří samozřejmě i těm, kteří se postarali o naše občerstvení.

O cyklovýletu se zmínil i regio tisk svoboda.info

zpět do GALERIE
Obec Umonín
www.obecumonin.cz
požáry.cz
www.pozary.cz
OSH Kutná Hora
www.oshkh.cz
www.sdhlomec.cz Copyright © sdhlomec.cz