SDH Lomec
Znam SDH Lomec
Sbor dobrovolných hasičů
O nás Historie Události Galerie Sponzoři Kontakty

XXVIII. setkání spřátelených měst a obcí se společným názvem Březová – Brezova

Dne 31. 7. 2021 proběhl další ročník setkání obcí a měst Březová - Brezova.
Toto klání se letos uskutečnilo v Březové u Sokolova.
V kategorii požárního sportu jsme společně se členy z Březové u Úmonína poskládali mužské družstvo, naopak družstvo žen bylo celé z členek SDH Lomec.
Po ranním slavnostním nástupu se rozešla sportovní družstva ke svým disciplínám. Hasičská netradiční soutěž se odehrávala v těsné blízkosti domácí hasičské zbrojnice. Po rozlosování startovních pozic přišli na řadu požární útoky, které byly opravdu velice netradiční. Běhalo se na 2 hadice B s jednotným strojem a jako terče byly použity plechovky.
Po ukončení útoků proběhla obědová pauza a poté začaly netradiční štafety. Pořadatel v tomto ročníku opravdu měl velkou fantazii a jak útoky, tak i štafety byly spíše pro zasmání.
Ve finále jsme si sobotní den užili. Naše děvčata obhájila první místo z posledního setkání, muži se umístili na druhém místě. Bohužel se jim první místo nepodařilo obhájit a putovní pohár předali domácí Březové u Sokolova, která mužskou kategorii vyhrála.
Po ukončení všech soutěží proběhlo slavnostní ukončení, kde se nám představila místní kapela.
Jako úplné ukončení této akce proběhl koncert skupiny Argema a velkolepý ohňostroj se světelnou show.
Příští setkání proběhne v Březové nad Svitavou.
Na závěr patří velké poděkování domácí Březové u Sokolova za blesku rychlou pomoc při poruše našeho vozu při cestě na tuto akci.zpět do GALERIE
Obec Umonín
www.obecumonin.cz
požáry.cz
www.pozary.cz
OSH Kutná Hora
www.oshkh.cz
www.sdhlomec.cz Copyright © sdhlomec.cz